Чи варто відкривати аптеку
під час фінансової кризи?

Під час фінансової кризи багато підприємств змушені зупиняти діяльність, скорочувати штат працівників, зменшувати активи. Але для багатьох напрямків бізнесу криза може стати хорошим стартом

Відомо, що не залежно від фінансового становища люди не перестають харчуватися та хворіти. Продукти та ліки відносяться до малочутливих товарів відносно коливань доходів та попиту.

Варто проаналізувати негативний вплив кризи на загальний ринок товарів та послуг, які можна використати для відкриття та розвитку аптечного бізнесу.

У зв’язку з закриттям частини бізнесу на ринку нерухомості з’являється багато вигідних пропозицій оренди та продажу приміщень «під бізнес». Перенасичення пропозицій і низька платоспроможність сприяють зниженню цін на комерційну нерухомість. Саме в цей час не складно знайти приміщення в прохідному місці за доступну ціну. Важливо підписати договір на найвигідніших умовах і зафіксувати ціну оренди в національній валюті на довготривалий період. Продавці чи орендодавці охоче погодяться на ваші умови, щоб не втратити прибутки в найбільш складний фінансовий період.

Фінансова криза негативно впливає на ринок праці. Саме зараз з’являється багато спеціалістів, які залишилися без роботи, або шукають більш гідної оплати праці.

Щодо підвищення цін на ліки. Так, ціни на ліки прямо пропорційно залежать від курсу валют. Тим не менше попит не знижується і націнка в аптеці також не зменшується.

Суттєві витрати йдуть на ремонт приміщення. Але ціни на ремонтні роботи не зростають разом з ростом валют. Отже, економія на ремонті приміщення очевидна.

Підсумок. Фармацевтичний бізнес вважається найбільш рентабельним і найменш чутливим до економічної ситуації в країні. Обираючи цей напрямок для інвестицій і розуміючи суть фармацевтичного бізнесу ви отримаєте позитивний результат досить швидко.


Proekt-Farm - Допомога по супроводу та відкритті аптечного бізнесу

WebEra - розробка сайтів