Інвентаризація без зупинки продаж. Унікальна функція.

ІНВЕНТАРИЗАЦІЯ БЕЗ ЗУПИНКИ ПРОДАЖ. УНІКАЛЬНА ФУНКЦІЯ програми "Парацельс"

Інвентаризація – це вид контролю за збереженням матеріальних цінностей в аптеці, в результаті якого ми отримуємо порівняння та аналіз фактичних та прогнозованих залишків.

  В даному випадку мова буде йти про інвентаризацію медикаментів та супутніх товарів, які продаються в аптеці.

  Основними завданнями інвентаризації є:

  1. -  Облік фактичної наявності ліків та інших товарів;
  2. -  Виявлення протермінованих лікарських засобів;
  3. -  Виявлення ліків, які стали непридатними внаслідок пошкодження упаковки;
  4. -  Визначення надлишкових запасів;
  5. -  Перевірка правил зберігання ліків.

  Чому в аптеці найчастіше виявляться розбіжності? Причин може бути безліч. Масштаби недостачі, надлишків та «пересортиць» залежать від порядності, дисциплінованості, уважності персоналу аптеки.

  Обов’язковими в аптеці є планові інвентаризації, коли завчасно повідомлено колектив про дату проведення обліку матеріальних цінностей. Позапланові інвентаризації проводяться керівником без попередження.

  Рекомендовано проводити інвентаризацію в аптеці не рідше 1 разу на рік. Також це необхідно робити при зміні матеріально-відповідальних осіб та при зміні 50% колективу. У виняткових випадках є потреба у цільовій інвентаризації -  проведення обліку окремих груп товарів.

  Для кожного керівника аптеки складно визначити день проведення інвентаризації. Оскільки, зазвичай необхідно зачиняти аптеку для відвідувачів з метою проведення якісного обліку всіх залишків товару. При великих запасах товару інвентаризація не обмежується одним днем, оскільки залишок товару може налічувати 10 000 і більше позицій.

  Дуже часто доводиться чути, що в аптеці вже давно необхідно було провести облік, але втрачати робочий день аптеки для багатьох власників неприпустимо з точки зору втрати прибутку. Особливо важко проводити облік медикаментів перед складанням річного звіту, тому що це період найбільших виторгів в аптеці.

  Враховуючи побажання користувачів аптечної програми «Парацельс» була врахована необхідність проведення інвентаризації без зупинки продаж в аптеці. Ця унікальна функція є лише в «Парацельсі»

  Необхідно зазначити, що облік товару в аптеці без зупинки продаж буде таким же якісним, як і облік в зачиненій для відвідувачів аптеці. Наше програмне забезпечення розроблено з врахуванням всіх особливостей цього процесу. Всі продажі товару будуть автоматично зазначатися та вираховуватися програмою. Тому результати в відомості будуть сформовані програмою «Парацельс» коректно.

  Користувачі програми неодноразово зазначають як одну з найбільших переваг дану функцію. Адже, метою діяльності підприємства є отримання прибутку. Аптеки працюють, зазвичай, без вихідних і втрата кожної робочої години, не говорячи, про втрату одного чи кількох днів – може бути втратою прибутку для керівника та персоналу аптеки. Ніколи не можна з абсолютною впевненістю визначити наперед день, коли буде найменший виторг.

   Перша версія програми «Парацельс» створена в 1997 році. До теперішнього часу були враховані всі нюанси роботи аптечних закладів. Програма максимально розроблена для зручності аптечних працівників, а також для збільшення прибутків аптеки, не лише за допомогою функції «інвентаризація без зупинки продаж».

  Більш детальну інформацію про можливості програми «Парацельс» можете дізнатися, проконсультувавшись із спеціалістом

за номером телефону :   067 922 42 46,

або надіслати питання на електронну адресу : proekt.pharm@gmail.com


Proekt-Farm - Допомога по супроводу та відкритті аптечного бізнесу

WebEra - розробка сайтів